Шифра: 6119

Doreanse 12415 Боди

890 ден

Во моментов, бодито станува силен стилски елемент, обезбедувајќи беспрекорен изглед и удобност.
Благодарение на прицврстувањето на меѓуножјето, не треба да се грижиме дека блузата ќе се лизне од панталоните или здолништето, откривајќи го нашето тело.
Сечењето, рафинирано во секој поглед, обезбедува висока удобност при носењето, а внимателната завршна обработка и материјалот од кој е направено бодито, обезбедуваат несомнена издржливост.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан.

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти