Шифра: 4092

Маица со чипка

178 ден

Нема на залиха

Памук 92% Ликра 8%

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 3-5 работни денови .