Шифра: 6310

Doreanse 1265 Слип

360 ден

Еластичен појас од 2 см во ист принт како и ткаенината за тело.
Обликување со низок клуч со вертикалниот преден спој.
Еднослоен во текот.
Без внатрешни етикети – нега и други информации отпечатени внатре.

Нашите нови машки слип гаќи изгледаат одлично во дизајн на океанот – изгледа како вода кога длабоките морски бранови танцуваат со пена!

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти