Шифра: 6665

Doreanse 13002 Подсукња

Original price was: 1,090 ден.Current price is: 545 ден.

Женските подсукњи се враќаат во мода.
Најчесто се носат под здолништа и фустани кои немаат постава. Жените ги ценат поради нивната удобност и елеганција. Нивната голема предност е што не се гледаат под облеката и се погодни за секоја пригода. Тие ќе им се допаднат на жените кои ја ценат едноставноста и суптилните украси.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 85% Полиамид, 15% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти