Шифра: 3110

Doreanse 1509 Боксер

350 ден

Машки боксерки изработени од висококвалитетен 100% памучен материјал. Тие се издржливи не само за често носење, туку и за често перење. Долна половина, потесен рез.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 100% Памук
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти