Шифра: 6688

Doreanse 1550 Боксер

260 ден

Меѓу машките модели на Boxer, Doreanse собра мек, природен, класичен стил произведен со флексибилна исчешлана памучна-модална ткаенина која го гушка телото со вас на ум. Внимателно спакуван со сертифицирани материјали, анатомски калапи и широк спектар на бои.

Модална ткаенина:

Отпорен на абење
Нежен допир
Преносот на влага е многу добар
Памучна ткаенина:

сите природни
Ја отстранува топлината од телото
Спречува статички електрицитет

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 48% Памук, 48% Модал, 4% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

 

Слични продукти