Шифра: 6674

Doreanse 1706 Боксер

430 ден

Удобноста на памучната/модална ткаенина ќе ја чувствувате цел ден.

Направено од органски памук и природни модални нишки.

Благодарение на модалната ткаенина што се користи во производот, вашето тело ќе остане суво цел ден дури и ако имате проблеми со потењето.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти