Шифра: 3012

Doreanse 1755 Боксер

370 ден

Го гушка телото со својата форма и не ги ограничува вашите движења. Боксерките се прилично флексибилни. Модал е материјал од природно влакно, добиено од буково дрво, природен како памукот. Поради оваа причина, тој е многу здрав. Погоден е за употреба во сите годишни времиња. Производот е спакуван доверливо за да не може да се открие неговата содржина.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти