Шифра: 6730

Doreanse 1801 Боксер

560 ден

Добра форма, одлично чувство, неверојатен принт. Машки шорцеви за долна облека од леопард, дизајнирани да ја гушкаат секоја контура. Шик машки макси гаќи кои го максимизираат изгледот на големата мачка.

Необложена торбичка и задница
Луксузен природен материјал кој дише
Ластик од 3,5 см со иницијали на марка и име цело во круг
Без задни или странични шевови

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти