Шифра: 3240

Doreanse 1900 Боксер

620 ден

Должината и вклопувањето зависат од обемот на бутовите
Појас од 3 см покриен со повеќебојна ткаенина
Обложена торбичка
Нема видливо брендирање
Овој облик го користи максимумот од свежиот разнобоен модел на Sailing инспириран од море, спреј и чамци. Машка долна облека со подолги ногавици од природен материјал.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти