Шифра: 4834

Doreanse 2025 Машка Маица х2

880 ден

Класична еластична машка долна маица изработена од висококвалитетна ткаенина што обезбедува совршена удобност за секојдневно носење. Одличните функционални својства на материјалот гарантираат отпорност на често абење и перење. Поволно пакување од 2 парчиња – Ecopack. 90% памук, 10% еластин.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 90% Памук 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти