Шифра: 0881

Doreanse 2040 Машка Маица

480 ден

Карактеристики на Doreanse машка долна кошула со тенко ременче од памук модел 2040.

Единственото нешто што доаѓа во допир со вашата кожа е памукот, најдобриот памук на светот, третиран е внимателно и без употреба на никакви штетни материи. Најдобрата колекција и можностите за прифатлива цена се на sara-kolant.com.mk.

Не се гужва, лесно се чисти и не создава статички електрицитет.

Машката памучна долна маица не предизвикува непријатност при движење со својата 100% памучна структура. Вашата удобност е во првите редови благодарение на квалитетот на ткаенината што го гушка и одговара на телото. Ја апсорбира влагата и ја носи топлината надвор од телото, одржувајќи ве ладни.

Природен памук
Се произведува од памучни влакна.
Издржлив.
Обезбедува удобност при носење во топло време.
Го спречува потењето благодарение на преносот на влага.
Го одржува телото суво.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 100% Памук
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти