Шифра: 3162

Marta Bikini 44dtex Хулахопки

160 ден

Нема на залиха

Хулахопки со ликра 44dtex со 40% ликра – Екстра Еластични, со чипкани гаќички.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Полиамид 60% Еластан 40%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти