Шифра: 4513

Marta Saten® 100dtex Хулахопки

290 ден

Женски супер нетранспарентни хулахопки од 100 dtex со микрофибер со мек допир и целосна удобност на половината.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Микрофибер 90% Еластан 10%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти