Поставени Термо Хулахопки

890 ден

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Супер лесни и еластични, овие хулахопки ви даваат чувство додека ги одржувате вашите нозе топли. Постојат дури и различни нивоа на облога од руно – од обична до дебела – за да можете да ја изберете вашата топлина.

Состав: Полиамид 7%, Еластан 13%, Полиестер 80%

Слични продукти