Шифра: 3140

Женски Памучни Доколенки

98 ден

Женски Памучни Доколенки

Состав: Памук 75%, Полиамид 25%

Големина: 36-41

Собирање при перење 0,3%

Произведено во Македонија за Сара Колант ДООЕЛ.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .