Шифра: 0374

Anil 2445 Корсет

890 ден

Ви помага да ги скриете вишокот и да го тонирате стомакот

Удобен со умерен притисок кој не предизвикува непријатност
Затегнување на пределот на стомакот и совршени бутови
За секојдневна употреба и за вашите специјални вечери

Совршено под облеката, истакнувајќи ја убавината и пропорциите на вашето тело и женственост

За да ја знаете вашата големина:
Се препорачува да ја земете големината на вашата облека или помала од вашата големина за овој модел

Состав: полиамид 81%, еластин 19%
Јачина на истегнување: просечна

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти