Шифра: 0486

Anil 2506 Корсет

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 845 ден.

Anıl 2506 Корсет со елек со дебели ремени
Корсет со елек Anıl 2506; Дизајниран е како елек врзан со ремен. Женскиот корсет кој има крој кој започнува од под градите, а завршува под стомакот, се прилагодува на вашето тело со дебели прерамки, а може да се носи и со градник. Можете да го покажете вашето тело со овој специјален корсет кој не ги притиска вашите гради. Корсетот го покрива вишокот струк и стомак, има опции за црна боја и боја на кожа.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 82% Полиамид 18% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

 

Слични продукти