Шифра: 0705

Doreanse 1005 Слип

360 ден

Класични машки слип гаќи изработени од висококвалитетен 100% памук, кои обезбедуваат совршена удобност при носење за секој ден. Отпорен е на често перење и носење.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 100% Памук
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

 

Слични продукти