Шифра: 0710

Doreanse 1269 Слип

Original price was: 380 ден.Current price is: 190 ден.

Еластичен појас
Преден дел со патент
Безбедниот патент не гризе
3 прекрасни бои
Брзо сушење

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти