Шифра: 4129

Doreanse 1283 Машки Слип

Original price was: 380 ден.Current price is: 228 ден.

Изработен е од ултра мека памучна модална ткаенина која е доволно удобна за секојдневно носење. Овој машки слип со дезен е моделот што лесно ја покажува вашата ласкава фигура. Ви нуди дополнителна удобност и поддршка.

Мек тенок фит дизајн
Го намалува несаканото триење.
Благодарение на преносот на влага, останувате ладни и суви.
Не поти.
Еластичен појас
Има темно сина боја и опции за големина M, L, XL, XXL.

Токму она што го очекувате од долната облека
Можете да го користите овој производ долго време следејќи ги упатствата за перење.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти