Шифра: 3011

Doreanse 1539 Боксер

Original price was: 490 ден.Current price is: 147 ден.

Нискострук боксер 1539 од Doreanse е опремен со појас и шиење со контрастна боја и микро торбичка во форма на потковица за дополнителна поддршка. Двослојната ткаенината е неверојатно удобна, со мека еластичност. Паметен додаток на вашата гардероба за интимна облека. Еластичен појас со контрастни црно-бели ленти.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

 

 

Слични продукти