Шифра: 3238

Doreanse 1800 Боксер

620 ден

Помеѓу машките модели на Boxer, добро прилагодените модели на Doreanse дизајнирани со вас на ум со користење на мека памучна модална ткаенина што го гушка телото сега се целосно шарени.  Дизајниран е со користење на најдобрите ткаенини. Овој производ можете да го користите со години следејќи ги упатствата за перење. Ќе додаде задоволство на вашето уживање и со својот стил и со удобност, користете го со задоволство. Машкиот боксер има хавајски бои и различни опции за големина: S, M, L, XL, XXL.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти