Шифра: 6634

Doreanse 1888 Боксер

490 ден

Мажите генерално претпочитаат да купуваат долна облека со темна боја. Направете разлика со Doreanse Trunk Boxer, комплетиран со прекрасни дезени во црни, сиви тонови и стилска бела боја. Хармонијата на овие машки боксери со телото е совршена. Одличен избор за мажи кои сакаат долна облека со различна темна боја Машкиот модален боксер Doreanse е дизајниран со помош на памучна-модална ткаенина што го гушка телото за да обезбеди супериорна удобност при носењето. Неговата флексибилна и издржлива структура не ве вознемирува и ви овозможува да ја користите долго време. Задниот дел на овие машки боксери е беспрекорен.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти