Шифра: 3248

Doreanse 2810 Маица

630 ден

Машка маица од компанијата Doreanse изработен од памук. Памучната ткаенина и овозможува на кожата да дише, не предизвикува алергии и има особено мека текстура.

Главни карактеристики:
• V деколте
• Со кратки ракави
• Состав: 100% Памук

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 100% Памук

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти