Шифра: 6656

Doreanse 2855 Машка Маица

660 ден

Флексибилна, функционална машка маица со кратки ракави, изработена од квалитетна ткаенина, погодна за секојдневна облека и спортски активности.„V“ деколте. Совршено ја апсорбира вишокот на влага, пријатен е за носење и допир.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти