Шифра: 3472

Doreanse 2955 Поткошула

1,290 ден

Машка долна кошула со еластичен материјал со долги ракави.

За удобно носење, препорачуваме да изберете една големина поголема.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 48% Памук, 48% Модал, 4% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти