Шифра: 39015

Doreanse 2985 Термо Поткошула

1,690 ден

Doreanse машка термална поткошула Viloft со долги ракави со V-деколте
Има способност да ја одржува природната телесна температура и ќе ви даде предност кога станува збор за удобност во тешки услови.

Термичка маица со долги ракави со V-деколте
Природен материјал и не произведува бактерии.
Карактеристика за дишење
Неговата флексибилна структура го прегрнува телото.
Ја исфрла потта.
Дава чувство на сувост и удобност.
Внатрешната површина е фротир.

Термалната поткошула Doreanse Viloft ќе ве одржува удобно и топло. Дизајнирана да ви биде удобно во текот на целиот ден, термалната маица е изработена од висококвалитетна вилофт ткаенина и на тој начин обезбедува изолација од надворешното опкружување. Термичка маичка го штити телото од студ, спречува губење на топлина, ја балансира температурата на телото и ја отстранува влагата. Обезбедува одлична заштита од студ и дише.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 96% Вилофт/Полиестер, 4% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти