Шифра: 39018

Doreanse 7104 Килоти

330 ден

Како што еластинот го гушка телото, тој стана најидеалната ткаенина за долна облека во светот.

Меѓу своите женски Slip модели, Doreanse има мек, природен, класичен стил произведен со флексибилна модална ткаенина што го гушка телото. Внимателно спакуван со сертифицирани материјали, анатомски калапи и широк спектар на бои.

Дизајниран е со користење на најдобрите ткаенини.

Овој производ можете да го користите со години следејќи ги упатствата за перење.

Ќе додаде задоволство на вашето уживање и со својот стил и со удобност, користете го со задоволство.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан.

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти