Шифра: 6625

Doreanse 9450 Сет Маица & Танга

1,290 ден

Ексклузивен комплет – маица со тантела + интегриран армиран градник (пена дебела 1,5 cm), прилагодливи ремени + танга гаќички со тантела. Изработен од мек, еластичен материјал кој обезбедува висока удобност при носење.

Овој сет има одлични функционални својства. Прилагодливите ремени се украсени со елегантна чипка на врвот.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти