Шифра: 4171

MI 2021 Корсет

450 ден

MI 2021 корсетот со низок струк ќе ви помогне да постигнете фит изглед благодарение на неговата специјална структура. Благодарение на неговата лесна структура, Slip Корсетот не предизвикува непријатност при секојдневна употреба и нуди удобно користење. Дополнително, доколку се негува и складира правилно, овој производ, кој е изработен од висококвалитетни ткаенини, можете да го користите подолго време.

Можете веднаш да го нарачате оној кој најмногу одговара. Во производството не се користат никакви штетни материјали. Благодарение на неговиот посебен вид ткаенина, има структура која го спречува вашето тело да се поти.

Благодарение на производите Slip Corset, посакуваниот изглед за секоја жена не е невозможен. Затегнатиот изглед за жените започнува со отстранување на вишокот маснотии од колковите, половината, стомакот и стомакот. Можете веднаш да почнете да ги користите моделите Emay’s Panty & Slip Corset за затегнат и фит изглед.

Карактеристики на црн Emay 2021 со двоен корсет со низок појас
Black Emay 2021 Double Waist Slip Corset, произведен за жени, е удобен и удобен производ за долна облека Panty & Slip Corset. Овој производ, чиј бренд е Emay, кодот на моделот е MI2021 и кодот на залиха на производот е MI2021001, е направен од 88% микрофибер полиамид и 12% еластан материјали. Моделот Black Emay 2021 со двоен корсет со низок појас е 100% оригинален, домашно произведен и брзо испорачан со опција за испорака истиот ден.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Половина:

S = 69 – 72 cm

M = 73 – 76 cm

L = 77 – 80 cm

XL = 81 – 84 cm

XXL = 85 – 88 cm

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти