Шифра: 3670

Doreanse 1205 Слип

260 ден

Машкиот Slip на Doreanse е изработен од исчешлана памучна-модална ткаенина. Благодарение на неговата неверојатно издржлива структура, ви овозможува секојдневно да ја користите. Има карактеристика на истегнување. Моделите на машки слип гаќи ги имаат сите карактеристики што им се потребни на мажите.

Појас со лого со потпис на брендот

Машките слип гаќи се направени од освежително удобна ткаенина и се перат во машина. Напредната технологија за заштита од мирис ги спречува бактериите во вашата облека што предизвикуваат мирис на вашата долна облека. Внимателно спакуван во различни бои и големини.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти