Шифра: 4825

Doreanse 1327 Слип х3

1,250 ден

Класични машки слип гаќи изработени од висококвалитетен еластичен материјал, за совршена удобност при носење. Отпорен на често перење и носење.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти