Шифра: 0936

Doreanse 2011 Машка Маица

770 ден

Класична висококвалитетна машка маица изработена од висококвалитетна ткаенина, која обезбедува совршена удобност за секојдневно носење. Одличните функционални својства на материјалот гарантираат отпорност на често абење и перење. Флексибилен, потесен фит на телото.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти