Шифра: 39014

Doreanse 2920 Поткошула

1,290 ден

Машка – поткошула со долги ракави, длабоко „V“ деколте, за секојдневна облека или како долен слој. Погодна е и како функционална маичка.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан.

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти